דלג על Banners
Banners
ההרשמה בעיצומה
דלג על Banners
Banners
מסלול החברות
דלג על כניסה לחברים רשומים
כניסה לחברים רשומים

כניסה לחברים רשומים

   :
 
הרשמה לאתר  |  שכחת סיסמא?
דלג על בר עליון
בר עליון

אודות המרכז

       לצפיה בסרטון שלנו לחץ כאן

אודות המרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס ברחובות חותר להיות מוסד אקדמי מוביל המשלב בין גישה חדשנית ייחודית בתוכניות הלימודים לבין מחויבות חברתית עמוקה ומתמשכת של מייסדי המרכז, עובדיו ותלמידיו. המרכז פועל כחברה לתועלת הציבור הפועלת ללא מטרות רווח (מלכ"ר).

דבר מייסדת ומנכ"ל המרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס חרת על דגלו חתירה למצוינות אקדמית, תוך רגישות חברתית ומעורבות קהילתית. המרכז הוקם מתוך ראיית צרכי המדינה, החברה והפרט על בסיס הקפדה אקדמית. המרכז האקדמי פרס שואף להיות מוסד אקדמי מוביל וייחודי בישראל. תוך מחויבות חברתית עמוקה יחתור המרכז למתן הזדמנות שווה, לרכישת השכלה לכל אדם מכל גיל שכבה ומגזר.

דבר הנשיא

המרכז האקדמי פרס מושתת על חזון אקדמי וחינוכי, שהותווה על ידי יוזמיו מיום הקמתו. ביסוד החזון הזה חתירה למצוינות, לא בתחום המחקרי בלבד, כי אם בתחום החינוכי ואף בתחום הערכי והאנושי.
אנו קוראים לתלמידינו, בלשונו של יהושע בן פרחיה: "עשה לך רב וקנה לך חבר", ואילו אנו, המורים, מקווים "להעמיד תלמידים הרבה", כאנשי הכנסת הגדולה בשעתם.

דבר הרקטור

המרכז האקדמי פרס החל לפעול כמוסד אקדמי ישראלי באוגוסט 2006, מתוך ראיית הצרכים החברתיים והכלכליים של ישראל. במרכז מתקיימות כיום תכניות לימוד לתואר ראשון ושני בתחומים הבאים: מנהל עסקים (לתואר ראשון ושני), מינהל מערכות בריאות (לתואר ראשון), מדעי ההתנהגות (לתואר ראשון), פסיכולוגיה חינוכית (לתואר שני), תזונה ומשפטים (לתואר ראשון).

דבר ראש ביה"ס למדעי ההתנהגות

אני מקדמת בברכה ומאחלת הצלחה מרובה לסטודנטיות ולסטודנטים הלומדים בביה"ס למדעי ההתנהגות. אני שמחה שבחרתם ללמוד את נושאי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה שכן בתקופתנו, התפתחות הידע הכללי מדגישה את החשיבות של הבנת האדם והחברה. ללימודי הפסיכולוגיה יש בעיני משמעות מרכזית, לא רק כי הם מרחיבים את סיכויי העתיד של הסטודנטים, אלא גם כי הם מקדמים את העצמתם האישית, מפתחים ומחזקים את יכולותיהם וביטחונם בכוחם.
דבר ראש בית הספר למשפטים

דבר ראש בית הספר למשפטים

אני שמח לקדם אתכם לביה"ס למשפטים במרכז האקדמי פרס. הלימודים ישלבו את הכשרתכם המקצועית עם העשרת עולמכם האינטלקטואלי ויפתחו בפניכם את השער לעיסוק בעריכת דין אך גם בתחומי העסקים והמינהל ובתחומים רבים ומגוונים נוספים. לימודי המשפטים יעשירו את עולמכם הרוחני ויחדדו את כושר הניתוח שלכם. בטוחני כי המטען שנעניק לכם ישרת אתכם לאורך שנים ואני מצפה לשיתוף פעולה פורה שלכם עם סגל המרצים.
דבר ראש ביה"ס למנהל מערכות בריאות

דבר ראש ביה"ס למנהל מערכות בריאות

התכנית לתואר ראשון במנהל מערכות בריאות, נועדה להכשיר אתכם כמנהלים איכותיים למערכת הבריאות בישראל ולהקנות לכם ידע וכלים להתמודדות עם האתגרים והמציאות המשתנה והתחרותית שמציבה בפניכם אחת המערכות החשובות והמורכבות בשירות הציבורי.

Real Time Web Analytics עבור לתוכן העמוד