דלג על Banners
Banners
ההרשמה בעיצומה
דלג על Banners
Banners
מסלול החברות
דלג על כניסה לחברים רשומים
כניסה לחברים רשומים

כניסה לחברים רשומים

   :
 
הרשמה לאתר  |  שכחת סיסמא?
דלג על בר עליון
בר עליון

דיקן בית-הספר למשפטים, פרופ' אשר מעוז, נבחר כחבר הוועדה המדעית הראשונה של הפורום הבינלאומי לדיני חינוך

כבוד למרכז האקדמי פרס

 

דיקן בית-הספר למשפטים, פרופ' אשר מעוז, נבחר לאחרונה כחבר הוועדה המדעית הראשונה של הפורום הבינלאומי לדיני חינוך (GELF).

מטרתו של הפורום לטפח ניהול טוב, קידום כבוד אדם ומדיניות יעילה בתחום החינוך.

 

בין תפקידיו של הפורום:

פרסום דו"ח דו-שנתי של דיני חינוך בעולם והערכה של מדיניות החינוך ב-70 מדינות; ניהול סמינרים אזוריים וסדנאות למומחי חינוך ולגופים הפועלים בתחום החינוך, לרשתות חינוכיות ולגורמים ממשלתיים; ביקורת הצעות חקיקה בתחומי החינוך; תמיכה בפעילות דיפלומטית ומשפטית לטיפול בהפרות של הזכות לחינוך.

בהזמנה לפרופ' מעוז לכהן בוועדה המדעית מציין יו"ר הוועד המנהל, פרופ' יאן דה-גרוף, כי הפנייה אליו נעשית בהיותו מומחה בעל שם בתחום.

אין זה הגוף הבינלאומי הראשון בו מכהן פרופ' מעוז. בין היתר הוא חבר הנהגה של הקונסורציום הבינלאומי ללימודי משפט ודת וחבר באגודה האירופית לדיני חינוך ולמדיניות חינוך.

 

פרופ' מעוז היה חבר הוועד המנהל הנבחר הראשון של ISPAC - International Scientific and Professional Advisory Council of the United Nations Crime Prevention and Criminal Justice והישראלי היחיד שכהן בתפקיד זה מיום הקמתה של המועצה. הוא יושב-ראש משותף של התוכנית הקנדית-ישראלית לשיתוף פעולה בתחומי המשפט. הוא חבר ה- Mediterranean Peace Forum שמרכזו בפריס והיה חבר הוועד המנהל של הסניף הישראלי של Defense for Children International.

 

פרופ' מעוז מכהן בשורה של תפקידים מובילים בישראל. היה יו"ר הוועדה לבדיקת החיסיון העיתונאי, חבר המועצה הציבורית של המכון הישראלי לדמוקרטיה, חבר הוועדה לקודיפיקציה של דיני הירושה, יועץ של וועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת והיועץ האקדמי של שדולת הכנסת לכינון חוקה לישראל.

 

 

הדפסשלח לחבר
Real Time Web Analytics עבור לתוכן העמוד