הירשמו עכשיו!

תואר ראשון במנהל עסקים בשילוב לימודי שיווק דיגיטלי

מסלול תואר ראשון במנהל עסקים עם תעודת מנהל מדיה חברתית ושיווק דיגיטלי

עם התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק

רוצים ללמוד שיווק דיגיטלי? מתלבטים בין תעודה לתואר? המרכז האקדמי פרס מציע תוכנית ייחודית המשלבת תואר ראשון במנהל עסקים בשילוב לימודי דיגיטל הכוללת התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק.
כך תוכלו לקבל את היתרון של תואר אקדמי יחד עם התמחות מקצועית בתחום מבוקש והתחייבות חוזית לעבודה!

יתרונות המסלול

  • עתיד של ניהול בדיגיטל עם עבודה מובטחת - התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק

  • לימודי תואר ראשון בשילוב לימודי תעודה בדיגיטל, ליתרון משמעותי בשוק העבודה

  • המסלול מספק את כל התכנים הרלוונטיים לגיבוש ואפיון אסטרטגיה שיווקית וביצוע בפועל של פרסום ושיווק באינטרנט ברמה הגבוהה ביותר

  • המסלול המקיף והעדכני ביותר לשיווק באינטרנט שיכין אותך לעבודה בעולם החדש

  • קבלת הסמכה בתום המסלול – “מנהל מדיה חברתית ושיווק דיגיטלי”

  • בלעדי למסלול זה! סדנת E-commerce למשווקים דיגיטליים + הכנה מקיפה למבחני ההסמכה של Google ו - Facebook

  • פרויקט גמר מעשי המקנה ידע, ניסיון והתנסות מעשית מול לקוחות אמיתיים

קורסים במסגרת המסלול

תכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ממסגרת התואר במנהל עסקים, בשילוב קורסים ייחודיים למסלול הדיגיטל. תכנית הלימודים כוללת את הקורסים ונושאי הלימוד הבאים

הכנה למבחן הסמכה של Google Adwords

פרסום הממומן בגוגל הינו הכלי החשוב, המקיף והמשמעותי ביותר לפרסום ושיווק באינטרנט. בקורס זה נעבור תרגולים והכנה למבחני ההסמכה של Google Adwords (מבחן יסודות, מבחן רשת החיפוש ומבחן רשת המדיה), כמו כן נלמד גם איך לעבוד עם מערכת Google ו- Google Tag Manager Editor.

רשתות חברתיות

גולת הכותרת של השיווק והפרסום באינטרנט היא ללא ספק הרשתות החברתיות. בקורס זה נלמד את כל מה שנדרש להבנת התחום עצמו ולעבודת שיווק ופרסום נכונה ברשתות החברתיות המובילות: פייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם, טאבולה, אווטבריין ועוד.

SEO + קידום חנויות וירטואליות

תחום קידום אתרים דרך פרקטיקות של שיווק אורגני (Search Engines Optimizations). עולם ה-SEO חשוב מאוד לכל בעל אתר שכן כל אתר אינטרנט – מרשים ככל שיהיה, עדיין לא יוכל להימצא בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש כמו גוגל, במידה ולא יתאים עצמו לאלגוריתמים של מנועי החיפוש, המשתנים באופן כמעט יומיומי.

Google Analytics וניהול וקידום במובייל

אנשי הדיגיטל צורכים ומעבדים את כל הנתונים שניתן להשיג מאתר האינטרנט שלהם (כמות גולשים, מקורות הגעה, דפים נצפים, זמן שהייה, כמות המרות ועוד). זאת על מנת למקסם את יכולות השיווק, הפרסום והמכירה של העסק. לשם כך חשוב לדעת לעבוד בצורה המקצועית והמקיפה ביותר עם Google Analytics. מקצוע אנליסט הינו מהמשמעותיים ביותר מבין מקצועות הדיגיטל הרבים, המבוססים בחלק ניכר אם לא בלתי נפרד, מדאטה.

HTML+CSS ובניית אתר במערכת WordPress

אותו תקדם, תשווק ותפרסם ע”י כל הכלים הנלמדים במסלול ההכשרה. כמו כן תלמד גם איך לעבוד עם שרתים ומול בוני אתרים ומעצבים. בקורס זה תאפיין ותקים אתר תדמית פרטי משלך במערכת.

ניהול וקידום אתר במובייל

השימוש במכשירי סמארטפון כבר מזמן החל לתפוס תאוצה רבה ובעקבותיו גדל גם הפרסום במובייל, כאשר יותר ויותר אנשים מחפשים עסקים, מוצרים, אפליקציות ושירותים דרך המובייל לעומת החיפושים אליהם הורגלנו באמצעות המחשבים הנייחים והניידים. במסלול ההכשרה תלמד על שיטות השיווק והפרסום במובייל, לרבות קידום אורגני וממומן לעולם הנייד ושיווק אפליקציות – ASO.

כתיבה שיווקית וחווית משתמש UX

עבודת השיווק כרוכה בכתיבה קריאטיבית מרובה, כתיבה שיווקית לאתר ומחוצה לו ברחבי הרשת, וכתיבת תכנים ממוקדים ויצירתיים ברשתות החברתיות ועוד. לשם כך תלמד טיפים מועילים לכתיבה נכונה, כיצד לחשוב “מחוץ לקופסא” ולתפקד כקופירייטר להפקת תכנים שיווקיים,  למקסום פעולת השיווק באינטרנט.
 חווית משתמש UX – במודול זה תלמד כיצד לבנות אתר בצורה הטובה ביותר מבחינת הדגש על חווית המשתמש – אפיון נכון, עיצוב האתר, באנרים וכו’

הרצאות העשרה

סדנת commerce-E למשווקים דיגיטליים

כיום ניתן לפתוח בקלות חנות וירטואלית למסחר מקוון אונליין וזאת בעקבות השינוי בהרגלי הצריכה שהופכים להיות יותר ויותר דיגיטליים. במודל זה תלמד איך לבנות חנות וירטואלית מקצועית בפלטפורמת Amazon / Shopify / Ebay ,איך לעבוד מול ספקים, התנהלות לוגיסטית נכונה, תמחור מוצרים, ניתוח מתחרים, שילוח בין לאומי, עדכון ותפעול הפלטפורמות. בידול ויצירת תכנית עסקית מנצחת ושיווק החנות במגוון רחב של שיטות אשר נלמדות במהלך כל אורך מסלול ההכשרה.

מגוון רחב של הרצאות אורח

הרצאות אורח של מרצים מובילים מתעשיית הדיגיטל בישראל בתכנית Live HackerU (התוכן מועבר לרוב בשידור חי ברשתות החברתיות).

Programs Affiliate

תכניות השותפים באינטרנט מהוות אופציה נוספת, נרחבת וכדאית של פרסום ושיווק לכל בעלי העסקים (המוכרים) ולכל בעלי האתרים(המפיצים), כשבתווך נמצאות פלטפורמות שונות של Affiliate Programs בהן ניתן למצוא מוצרים ושירותים רבים של המוכרים המיועדים לפרסום ולמכירה ע“י המפיצים השונים באינטרנט. כל מכירה או ליד יספקו הן למפיצים והן לחברת התיווך תגמול כספי. ניתן להגיע לתפוצה ולהכנסות גבוהות מאוד בהשתתפות בתכניות שותפים, בעיקר לאחר שלומדים את רזי השיווק באינטרנט.

Google AdSense

בניית אתר וקידומו מכשירה את השטח לשלב נוסף של פרסום באתר על ידי מערכת – Adwords Google. רשת הפרסום של גוגל מעניקה לבעלי אתרים את היכולת למכור שטחי פרסום באתר ע“י הצגת מודעות טקסט, באנרים וסרטונים ולהרוויח כסף מכל לחיצה של הגולשים עליהם. תלמד כיצד להשתמש נכון במערכת לרבות הטמעה באתר, בחירת פורמט מודעות ושליטה עליהן, התמודדות עם התחרות על ההופעות ועוד.

דיוור אלקטרוני

תמהיל השיווק באינטרנט אינו יכול להיות מושלם ללא דיוור אלקטרוני. רשימות התפוצה של כל עסק מנותבות לשמירה על יחסי עסק-לקוח, לפרסום ולשיווק שוטף של מבצעים, הנחות, קופונים, מוצרים, שירותים חדשים ועוד. חשוב לדעת כיצד לעבוד עם מערכות דיוור אלקטרוני וכיצד לא לאבד לקוחות ע“י יצירת ספאם בתיבת הדואר שלהם.

קניית ומכירת מדיה

כל אנשי הדיגיטל מעוניינים להתפרס ולפרסם כמה שיותר את העסק, המיתוג, מוצריו ושירותיו ברחבי האינטרנט. לעיתים לא מספיק להתבסס רק על רשת הפרסום של גוגל. יש לחפש עוד מדיות פוטנציאליות שיספקו חשיפה גבוהה, לידים ומכירות. החוכמה היא לדעת לחשב עלויות קמפיינים, לחלק נכון תקציבי מדיה שונים, לבצע ניהול נכון של פרסום ולדעת מהי קנייה ומכירה נכונה של שטחי פרסום באתרי האינטרנט השונים ובאיזה מודל הכי נכון לשלם עליהם (CPM / CPC / CPL / CPA). הכנה והפעלת קריאייטיב מקורי ונכון, ניתוח הצעות מחיר, שריון מדיה ועבודה עם מערכות כמו Click Double. כל זאת ועוד תלמד במסגרת מסלול ההכשרה כשבסופו של דבר המטרה היא להבין איך עובד משרד פרסום דיגיטלי ולהתחיל לעבוד ולחשוב כחברת פרסום קטנה.

היבטים משפטיים

תלמד מהם התחומים המשפטיים עליהם יש להקפיד כאיש דיגיטל וכיצד להתמודד עם בעיות משפטיות בכל הקשור לזכויות יוצרים, קניין רוחני, לשון הרע והוצאת דיבה מול חופש הביטוי באינטרנט, טכנולוגיות ניהול זכויות דיגיטאליות ועוד.

בורסת הפרסום - RTB

פרסום פרוגרומטי עוזר לנו בקניית שטחי פרסום באתרים השונים בצורה אוטומטית וזאת באמצעות כלים מתקדמים. השיטה משנה את כללי המשחק המסורתיים של קניית מדיה ישירה מול האתרים השונים. היום ניתן להופיע באתרים הגדולים בארץ כגון וואלה! ו-YNET או באתרים רבים בעולם ולדעת כמה אנחנו משלמים בכל רגע נתון על הפרסום, ביצוע אופטימיזציה ללא פניה לגורם אנושי באתר. נלמד בקורס איך פועלות בורסות הפרסום בזמן אמת (time Real bidding), איך לכוון לקהל במדויק, יתרונות השיטה ומושגים: Ad DSP ,DPM ,SSP ,Exchange וכיצד פועלת בורסת הפרסום הישראלית ILX.

Marketing Automation

מערכות דאטה ואוטומציה מתפתחות בקצב אדיר. באמצעות התוכנות השונות ניתן לבנות תהליך שיווקי אוטומטי אשר יכול לחסוך עלויות רבות לחברה. בהרצאה זו תהיה סקירה וניתוח של התחום לרבות שימוש ב-Chatbot לעסקים. תלמד איך ניתן להשפיע על כמות הפניות של הגולשים (לידים) ובסופו של דבר להגדיל מכירות באמצעות כלים אוטומטיים. כל זאת במקביל לשאר השיטות שנלמדות בקורס.

איך עובד המסלול

שעות והיקף הלימוד: 480 שעות לימודים + 150 שעות פרויקט גמר מעשי

הלימודים ישתלבו לאורך שנות התואר באופן הבא:

שנה א’ | ללא שינוי (קורסי חובה בלבד)

שנה ב’- | יום לימודים נוסף (יום חמישי) 17:00-22:00

שנה ג’ | יום לימודים נוסף (יום חמישי) 17:00-22:00

 מסלול: 17:00-22:00

קורסי הבחירה של התואר במנהל עסקים והפרויקט בניהול יומרו בקורסי התוכנית.

רישום וקבלה למסלול שיווק דיגיטלי

על מנת להתקבל למסלול לימודי שיווק דיגיטלי (התמחות בשיווק) על המועמד לעבור ריאיון אישי הבוחן את מידת ההתאמה הבסיסית של המועמד לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי.

תעודת גמר והסמכה

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר של מנהל מדיה חברתית ושיווק דיגטלי מטעם המרכז האקדמי פרס בשיתוף עם HackerU.

בנוסף, תוכל לגשת למבחני הסמכה של החברות הבינלאומיות גוגל ופייסבוק.

"הקורס בשיתוף האקר-יו מאד מעשי, ועוזר להשתלב בקלות בתפקידים הראשוניים בתחום השיווק הדיגיטלי. המרצים המנוסים ותהליך ההשמה המקצועי, הופכים את הקורס למקפצה אמיתית לשוק העבודה."

אור עוזרי, סטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים ועובד בחברת Ocean

"זה לא עוד תואר עם התמחות בשיווק. זה המסלול המקיף ביותר בארץ בשילוב תואר ראשון והכי חשוב, יש גם השמה מובטחת בהייטק."

אביתר אביטל , סטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים

מסלולי תואר ראשון נוספים


לשיחת חינם הירשמו עכשיו!