דלג על Banners
Banners
ההרשמה בעיצומה
דלג על Banners
Banners
מסלול החברות
דלג על כניסה לחברים רשומים
כניסה לחברים רשומים

כניסה לחברים רשומים

   :
 
הרשמה לאתר  |  שכחת סיסמא?

מדעי ההתנהגות - תואר ראשון

דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על תכנית לימודים
תכנית לימודים

תכנית לימודים

תכנית הלימודים נועדה להקנות לסטודנטים ידע,כלים והתנסויות שיאפשרו להם להגשים את שאיפותיהם, לתרום לרווחת הפרט והחברה, ולהשתלב בלימודים מתקדמים.
בתכנית יש ביטויים למגמות חדשניות בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, שמקדמות מצוינות אישית ומקצועית. במהלך הלימודים יפגשו הסטודנטים במרצים מעולים, אשר לצד איכויות ההוראה המצטיינות שלהם המשקפות מומחיות בתחומי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה, הם מקפידים על קידום אוירה לימודית אישית ותומכת.
מטרת הלימודים היא להקנות לסטודנטים ידע והבנה במדעי ההתנהגות. הסטודנטים לומדים נושאי מבוא בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה יחד עם נושאים מתקדמים בהתפתחות ילדים, קשיים רגשיים, התנהגות מבוגרים, מגדר וחברה, ושינויים המתרחשים בחברה בישראל. תכנית הלימודים בנויה בצורה מדורגת מקורסים בסיסיים לקורסים מתקדמים ואינטגרטיביים, על מנת להכיר את התחומים החוקרים את התנהגות האדם בסביבתו החברתית. התוכנית כוללת התנסות מעשית וגם מכינה את הסטודנטים להמשך לימודיהם לתואר שני.
התוכנית כוללת התנסות מעשית וגם מכינה את הסטודנטים להמשך לימודיהם לתואר שני במקצועות שונים.


»להרחבה על תכנית הלימודים לחץ כאן

»למידע על מועדון המצטיינים לחץ כאן

דלג על תחומי ידע
תחומי ידע

תחומי ידע

מדעי התנהגות - העמקה בפסיכולוגיה


קבוצת השיעורים מאפשרת לסטודנטים מפגש עם טווח רחב ומגוון של נושאים בפסיכולוגיה כגון תיאוריות בפסיכולוגיה של הזוגיות והיבטים פסיכולוגיים של אובדן אבל ושכול. מטרת הלימודים לחשוף את הסטודנטים למגוון העשיר של הנושאים במחקר וביישום הפסיכולוגי. בתחום זה בוחרים בעקר סטודנטים השוקלים המשך לימודים בתואר שני בתחומים טיפוליים כגון פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, גרונטולוגיה, יעוץ חינוכי, טיפול ב PDD ועוד.

»להרחבה על העמקה בפסיכולוגיה  לחץ כאן 

מדעי התנהגות - העמקה בהתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש

מטרת קבוצת השיעורים לאפשר לסטודנטים העמקה בתחומים של התנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש. מטרת הלימודים לחשוף את התלמידים המעוניינים להתמחות בעתיד בהתנהגות ארגונית ובניהול משאבי אנוש להכיר את מושגי היסוד בתחום. בוחרים בתחום זה בעקר סטודנטים העובדים במחלקות של משאבי אנוש במקומות עבודה שונים, וכן אלו השוקלים המשך לימודים לתואר שני במינהל עסקים ובהתנהגות ארגונית.

»להרחבה על העמקה בהתנהגות ארגונית וניהול משא"נ לחץ כאן 

דלג על חדשות ואירועים
חדשות ואירועים
דלג על יצירת קשר למתעניינים
יצירת קשר למתעניינים

יצירת קשר למתעניינים

מתעניין/ת בלימודים במרכז האקדמי פרס? מלא/י את פרטיך ויועץ אישי ישוב אליך בהקדם!  


Real Time Web Analytics עבור לתוכן העמוד